Should I buy a refurbished iPhone?

Jah! Hea uudis on see, et uuskasutatud telefonid ei ole mitte ainult märksa soodsamad, vaid ka keskkonnahoidlikumad kui uhiuued telefonid. Seda seetõttu, et tagastatud telefonile antakse uus elu. Lisaks on vana telefoni edasimüümine märksa keskkonnasäästlikum kui uute telefonidega kauplemine.

Kui telefoni kirjeldatakse kui uuskasutatud telefoni ja te ostate selle tuntud müüjalt või kaupmehelt nagu UPGREAT, siis võite kindel olla, et telefon on kontrollitud, puhtaks tehtud, andmetest tühjendatud ja garantiiga. Meelerahu on igal juhul tagatud.

Frequently asked questions

Kui kaua uuskasutatud telefonid vastu peavad?

Kuna uuskasutatud telefonid läbivad enne edasimüüki põhjaliku kontrolli, peaksid need vastu pidama sama kaua kui uued telefonid. Ent kui ostate vanema mudeli, ei pruugi sel olla sama kaua kestvat tarkvarauuenduste tuge kui uuematel telefonidel.

Kui palju soodsamad on uuskasutatud telefonid?

Uuskasutatud telefonid võivad olla palju odavamad kui uued telefonid. Kokkuhoid võib olla sadades eurodes. Meie parimad uuskasutatud telefonide pakkumised leiate siit.

Kas uuskasutatud telefonid on endiselt veekindlad?

Olenemata sellest, kas tegu on päris uue või uuskasutatud telefoniga, ei ole kõik telefonid veekindlad. Kui ostate aga veekindlana reklaamitud uueväärse uuskasutatud telefoni, peaks see olema sama veekindel kui päris uuena.

Kas uuskasutatud telefonidel esineb kriimustusi?

Vahest küll. Kui ostate usaldusväärse müüja käest uueväärse või hindega A uuskasutatud telefoni, ei tohiks sel olla ühtegi kriimu. Või siis on võimalikud iluvead vaevumärgatavad. Ostes aga telefoni, mille hinne on B või madalam, tuleks arvestada kriimu või paariga.

Kas uuskasutatud telefonidel on taastatud tehaseseaded?

Jah. Andmekaitseseaduse täitmiseks peavad edasimüüjad taastama kõigi uuskasutatud telefonide tehaseseaded enne seadmete müümist uutele klientidele.

Kas uuskasutatud telefonidega on kaasas lisatarvikud?

Vahest küll. Ostes uueväärse uuskasutatud telefoni, võib sellega kaasas olla laadija, ehkki kõrvaklappe te tõenäoliselt ei saa.

Kas otsite ideid, mida teha oma vana iPhone’iga? Lugege lähemalt meie järgmisest postitusest „Mida teha vana telefoniga?“.

Tutvu ka meie blogiga, kus jagame ülevaateid trendidest ja uudistest. Leia meid @ upgreat.ee

Upgreat kampaaniatega kursis olemiseks, lisa meid fb sòbraks vòi jälgi meid Instagramis.

Last post

What do I do with my old phone?

Next post

What should I keep in mind when buying a refurbished phone?

What customers are saying about us

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.